10-05-22
Buty damskie Dynafit Alpine

Autor LINING

Dynafit Alpine

Obuwie, które zapewnia pełen komfort stopie i wspiera użytkownika w aktywności fizycznej, jest marzeniem niemal każdego. Starannie dopracowane buty damskie Dynafit Alpine są jednym z tych modeli, które mogą spełnić nawet wyjątkowo wygórowane wymagania. Ich stylowy design i zastosowanie technologie decydują o najwyższej jakości produktu. W butach Dynafit Alpine pokonanie nawet wymagającej przeszkody w trudnym terenie staje się o wiele prostsze.

Efektowne buty damskie Dynafit Alpine dla aktywnych

Wszystkie elementy, które składają się na buty damskie Dynafit Alpine, definiują komfort, bezpieczeństwo i jakość nawet na co dzień. Solidne obuwie sportowe ma dwa dominujące kolory, uzupełnione jest wyraźnym akcentem w postaci nazwy marki oraz logotypu. To klasyczny model sznurowany, co zapewnia optymalne dopasowanie do stopy i jej trzymanie przez cholewkę. Dla pełnej wygody w butach damskich Dynafit Alpine zastosowano:

  • amortyzującą wkładkę OrthoLite na bazie formowanej pianki poliuretanowej,
  • wysokogatunkowe, solidne tworzywo dające trwałość,
  • cholewkę z materiału, dzięki której buty są przewiewne i lekkie,
  • gumowe zabezpieczenie strefy palców, noska typu Ballistic Bumpers,
  • konstrukcję pięty typu Heel Preloader z dodatkowymi skośnymi wzmocnieniami dla wsparcia w trakcie biegu,
  • wnętrze obszyte mocnym materiałem zapewniającym swobodę dla stopy.

Specjalnie uformowana podeszwa butów Vibram Megagrip daje doskonałą przyczepność w terenie o różnym charakterze, także w wilgotnych warunkach. Buty Dynafit Alpine są lekkie i wyjątkowo funkcjonalne.