17-04-22
koszulka damska Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top

Autor LINING

Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top

Luźna koszulka damska Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top jest stylową propozycją dla kobiet lubiących ubrania o sportowym charakterze. Sprawdza się do codziennych, nieformalnych stylizacji, a także na trening czy jako element modnego zestawienia. To bazowa koszulka z dużym logo w formie napisu adidas na przodzie oraz klasycznym niewielkim logotypem z tyłu, w której ciężko przejść niezauważoną.

Koszulka damska Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top - krój idealny na lato

Konstrukcja koszulek z serii Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top jest wyjątkowo prosta. To model bez rękawów, z tak zwanymi bokserskimi wycięciami tworzącymi charakterystyczny tył koszulki.

Odsłania on częściowo plecy i barki, pozostawiając także duży luz pod pachami. Dekolt z przodu ma półokrągły kształt i jest dość zabudowany. Dzięki temu koszulka damska Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top zapewnia pełną swobodę ruchów i przewiewność, doskonałe latem podczas aktywności fizycznej. Półokrągły, dłuższy dół koszulki sprawia, że świetnie wygląda zarówno puszczona luzem na spodenki czy legginsy, jak i włożona za krawędź dolnej części garderoby.

Stylowe połączenia z koszulkami Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top

Każda koszulka damska Loungewear Essentials Loose Logo Tank Top może być częścią sportowej, swobodnej stylizacji. Jest wykonana z dobrej jakości dzianiny bawełnianej pozyskiwanej ze zrównoważonych źródeł. Ten model występuje w kilku bazowych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu może być podstawą do wielu ciekawych sportowych stylizacji