04-05-22
buty meskie NEW BALANCE MROAVLN2

Autor LINING

New Balance MROAVLN2

Funkcjonalne buty męskie NEW BALANCE MROAVLN2 są propozycją dla miłośników biegania oraz aktywności na co dzień. To obuwie z tekstylną cholewką i solidną amortyzującą podeszwą, doskonałe do codziennych treningów. Modny design butów z charakterystyczną "eNką", logiem producenta pozwala także na ich używanie jako wyjątkowo komfortowe obuwie do luźnych zestawień w miejskim i sportowym stylu. Buty do biegania New Balance sprawdzają się zatem w wielu rolach znakomicie.

Męskie buty New Balance MROAVLN2 - Fresh Foam Roav V2

Szereg rozwiązań zastosowanych w butach męskich New Balance MROAVLN2 decyduje o ich nieprzeciętnych właściwościach i jakości. Są wyjątkowo lekkie oraz elastyczne, dzięki czemu nie ciążą na stopie. Ich projekt ma na celu zapewnienie naturalnego kroku podczas aktywności oraz optymalnej amortyzacji. Jest to możliwe dzięki:

  • specjalnie uformowanej grubej i niewiele ważącej podeszwie Fresh Foam z neutralnym bieżnikiem,
  • klasycznemu sznurowaniu pozwalającemu na lepsze dopasowanie obuwia do stopy,
  • delikatnemu wzmocnieniu w strefie pięty,
  • przewiewnej cholewce tekstylnej.

Buty męskie New Balance MROAVLN2 mają stylowy wygląd. Łączą jasną podeszwę z niemal jednolitą kolorystycznie cholewką, która jednak posiada charakterystyczne dla marki elementy. To nie tylko funkcjonalne, ale także modne obuwie, po które z powodzeniem sięgają styliści. Będzie zatem świetnym uzupełnieniem garderoby sportowców, osób lubiących aktywność fizyczną albo po prostu luźny, sportowy i komfortowy styl w codziennym ubiorze.