11-06-22
BLUZA meska NIKE DRY HOODIE FZ FLEECE

Autor LINING

Nike Dry Hoodie FZ Fleece

Produkt jakim jest Bluza męska Nike Dry Hoodie FZ Fleece należy do markowej odzieży Nike, bardzo cenionej wśród konsumentów na całym świecie. Dany model jest stworzony, a tym samym przystosowany do osób, które przykładają ogromną wagę do aktywnego trybu życia. Bluza jest dostosowana do niższej temperatury, co umożliwia aktywności fizyczne na zewnątrz, nawet w chłodne i zimne dni. Nie tylko pełni funkcję ocieplenia organizmu, ale również w dużej mierze produkt ten stawia na wygodę. Posiada regularny krój, dzięki czemu jest zachowana swoboda podczas ruchu. Materiał samej bluzy jest miękki, co tylko potęguje poczucie komfortu. Owa tkanina stworzona jest w oparciu o specjalistyczną technologię Dri-Fit. 

Technologia DRI-FIT

Technologia ta zatrzymuje ciepło, izoluje pot od skóry, tym samym zwiększając komfort podczas użytkowania. Czym jest owa technologia Dri-FIT? Jest to nowoczesny materiał wykonany z Poliestru. Jego budowa jest opracowana w taki sposób, by pozostawiać uczucie suchości, dając nie tylko odpowiednią wygodę, ale również pozwala na dłuższe i bardziej intensywne treningi. Dzięki temu możemy utrzymać ich poziom, a nawet poprawić ich jakość.

Struktura owego materiału składa się z mikrowłókien, wspomagając naturalny system chłodzenia naszego ciała. Materiał odprowadza wilgoć, co równomiernie rozprowadza ją po całej powierzchni ubrania w celu jej wyparowania w jak najszybszym okresie czasowym.

Odzież zaprojektowaną w technologię Dri-FIT można nosić jako bazowe odzienie lub dodatek do całości ubioru.

Szczegóły produktu

Obecny model bluzy męskiej Nike Dry Hoodie FZ Fleece posiada kaptur, który cechuje się wbudowaną regulację obwodu. Dzięki takiemu zabiegowi, dany kaptur chroni głowę przed utratą ciepła.

Na skład produktu odzieżowego przypada:

  • w 75% Poliester
  • w 25% Rayon