19-04-22
Buty damskie do biegania Adidas Questar

Autor LINING

Adidas Questar Shoes

Profesjonalne buty damskie Adidas Questar Shoes, wykonane w dużej mierze z tworzyw poddawanych powtórnemu recyklingowi, pozwalają do dokonywanie świadomych wyborów konsumenckich, wspierających naturalne środowisko. Elegancko prezentujące się białe buty z subtelnymi pastelowymi detalami świetnie sprawdzają w trakcie długodystansowych biegów oraz wykonywania różnego rodzaju aktywności sportowych.

Tego typu obuwie z powodzeniem dopasujesz do codziennych oraz typowo sportowych outfitów, które pozwolą wykreować look zgodny z obowiązującymi w modzie trendami. Specjalnie wyprofilowana cholewka buta gwarantuje efektywną eliminację ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych otarć, a gruba gumowa podeszwa gwarantuje niezawodną amortyzację podczas uderzania piętą o twarde podłoże. Nowoczesne obuwie Adidas Questar, wyściełane kołnierzem Geofit to idealna propozycja dla osób, które nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu.

Staranne sznurowanie oraz dopasowanie wkładki do kształtu stopy pozwala efektywnie poruszać się na trasach asfaltowych, oraz uczestniczyć w biegach przełajowych. 

Buty, dzięki którym dbasz o ekologię 

Cholewka tego modelu butów posiada w swoim składzie aż 50% materiałów pozyskanych drogą ponownego recyklingu tworzyw. Delikatnie prezentujący się na kobiecej nodze model buta Adidas jest częścią szerszej kampanii, która ma na celu walkę z zanieczyszczeniem planety przez zanieczyszczający ją plastik. Postaw na rozwiązania przyjazne naszemu środowisku, jednocześnie odznaczające się najwyższą jakością.